METEOR S3

METEOR S3

Чевли Високи со рефлективни детали, зелен контраст
изработени од водоотпорна Nubuck кожа 1.8 мм
Двослоен PU/PU антистатик, уљноотпорен,
антилизгачки ѓон, композитна капа и композитен лист
37 – 48

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345:2011 S3 SRC

X