FENIX – Панталони до појас

FENIX – Панталони до појас

вграден ластик на појас
предни коси џебови
страничен лепен џеб со преклоп
два задни џеба со преклоп
појачување на колено

190 гр. кепер 65% полиестер, 35% памук
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X