CLASSIK – Палто

CLASSIK – Палто

Рамен крој, со крупен патент
и покривна лајсна со чичак
два горни торба џебови и два долни дупли ,
ластик рендер на ракави

280 гр. кепер 35% памук,65% полиестер , EN ISO 13688
Модерен дизајн, појачан со 600 D Condura
тројно шиени рабови

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X