DES EMERT – Палто

DES EMERT – Палто

 

DES EMERT – Палто со патент и покривна лајсна со чичак
два горни торба џебови со преклоп , четири долни двојни џеба

200 гр. кепер , боја Сиво-црна
35 % памук, 65% полиестер
EN ISO 13688

 

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

DES EMERT – Палто

X