TITAN Ankle S3 SRC

TITAN Ankle S3 SRC

TITAN Ankle S3  Чевли Високи со композитна безметална заштита
изработени од водоодбојна говедска кожа
рефлективни детали
Двослоен PU/РU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
Шок абсорбер на пета , вградени композитна капа и композитен лист
36 – 47

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S3 SRC

X