TERREX S1 SRC

TERREX S1 SRC

Чевли Работни Ниски
Горниште изработено од Говедска кожа
Антилизгачки Уљноотпорен антистатик Двослоен EVA
ѓон , Висок преден и заден дел на пета, и со
продолжени странични Триаглести појачувачи
поврзани со горништето, што дополнително
допринесуваат на еластичноста и отпорноста на
Обувката
вградена челична капа

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S1 SRC

X