ROCK DIORITE S3

ROCK DIORITE S3

Високи Чевли Rock Diorite изработени од
Висококвалитетна Хидрофобна Набук кожа 1.8 мм
со вградена Чел.капа и надворешно гумено појачување
на преден дел, со рефлективни детали
Двослоен ѓон – Полиуретан-ГУМА
со вграден челичен лист, антилизгачки, антистатик,
уљноотпорен и температурно отпорен ѓон на 300`C

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345:2011 S3 SRC

 

 

X