ROCK APLITE S3

ROCK APLITE S3

Чевли Ниски изработени од водоодбојна
Nubuck кожа 1.8 мм Двослоен PU/PU ѓон, антистатик
уљноотпорен, антилизгачки, отпорен до 300`С
челична капа и челичен лист,
дополнителна гумена предна заштита
37 – 48

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345:2011 S3 SRC HRO

X