RAFAEL S1
Sale

RAFAEL S1

Чевли Ниски изработени од кожа и текстил
Спорт Дизајн, парапропустливост
PU/RU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
внатрешен PU помек слој, а надворешен гумен слој
Шок абсорбер на пета , челична капа
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ!!!

 

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X