UR-BLACK S1
Sale

UR-BLACK S1

Чевли Ниски изработени од говедска кожа и текстил
PU/РU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
внатрешен помек слој а надворешен потврд слој
Шок абсорбер на пета , челична капа
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ !!!

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X