ROCK SLATE S1P HRO

ROCK SLATE S1P HRO

ROCK SLATE S1P HRO
Чевли Ниски
изработени од говедски шпалт 1.8 мм
рефлективни детали. Двослоен PU/PU антистатик
уљноотпорен, антилизгачки ГУМЕН ѓон, температурно отпорен до 300`С
композитна капа и композитен лист
дополнителна предна заштита
37 – 48

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S1P MRO SRA

X