UR COMPOSITE S1P

UR COMPOSITE S1P

Чевли Ниски Удобни и лесни ,
изработени од мека кожа 1.8 мм
Спортски Дизајн, жолти детали
PU/PU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
внатрешен помек слој а надворешен потврд слој
композитна капа и композитен лист
37 – 47

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S1P

Варијанта и без заштита – 01

X