TEXSPORT S1P

TEXSPORT S1P

Работни Обувки Ултралесни (анатомски)
Ѓон изработен од  Двослоен  Гумен EVA BOOST Adiprene  (Како спортските патики)
Заштита – Композитна капа и Композитен лист   (помала тежина)
Горниште -Трослојна Полиестерска плетенина дишлива   (парапропустливост , дишливост)
Перење на 30С
37 – 48

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака


EN ISO 20345: 2011 S1P SRC

X