UR-TRAS S1

UR-TRAS S1

Чевли Ниски изработени од говедска кожа
Исклучително лесни , дишливи – парапропустливост
внатрешна постава од кожа
PU/РU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
внатрешен помек слој на ѓон а надворешен потврд слој
Шок абсорбер на пета , челична капа
37 – 47

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S1

Варијанта и без заштита – 01

X