UR TRECK 01 SRC

UR TRECK 01 SRC

UR TRECK – Чевли високи Трекинг, EN ISO 20347: 2011 SRC
Изработени од водоотпорна Говедска кожа 2,2мм
антилизгачки ѓон од мека гума со широк трекинг грип
со шок абсорбер на пета,
Исклучително лесни и издржливи
Идеални за Оутдоор активности, планинарење и др.
Достапни величини : 39-46

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

UR TRECK – Чевли високи Трекинг, EN ISO 20347: 2011 SRC
Изработени од водоотпорна Говедска кожа 2,2мм
антилизгачки ѓон од мека гума со широк трекинг грип
со шок абсорбер на пета,
Исклучително лесни и издржливи
Идеални за Оутдоор активности, планинарење и др.
Достапни величини : 39-46

X