PRO REFLECTIVE – Палто

PRO REFLECTIVE – Палто

Подесувачки рендер на ракави со чичак трака
закопчување со крупен патент
и покривна лајсна со чичак
функционални џебови горни и долни
рефлектирачки траки

Атрактивен дизајн , одлична функционалност и
прилагодливост кон телото
флуоресцентни рефлективни ленти
тројно шиење на рабови
постојаност на боја,
минимално собирање при перење

Избор на Опции на бои:
Сиво/Црно, и Плаво/Црно

280 гр. кепер 65% полиестер – 35% памук
Стандард EN ISO 20471 : 2013

Достапни величини 46-64

 

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X