FENIX – Палто

FENIX – Палто

Рамен крој, закопчување со крупен патент
ластик рендер на ракави
два џебови горни и два долни
рефлектирачки детали

190 гр. кепер 65% полиестер, 35% памук
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X