SEATTLE – Елек Зимски

SEATTLE – Елек Зимски

изработен од водоотпорен полиестер Oxford,
достапни бои – црвен, црн, плав, сив
Термофатиран , Појачан модел
џебови четири горни и два долни, со патенти
закопчување со патент, рефлективни детали
XS – 4XL

Големина
Choose an option

Во кошничка
Купи

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X