DENVER – Елек Зимски

DENVER – Елек Зимски

65% полиестер, 35%Памук
достапни бои – црн, тегет
Термофатирана штепована Постава
џебови три горни и два долни,
закопчување со патент,
платка со дрикери

М – 3XL

Големина
Choose an option

Во кошничка
Купи

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X