SIRIUS LUCIUS – Панталони до појас

SIRIUS LUCIUS – Панталони до појас

изработени од 270 гр. 65/35 ППЕ
Појачани лактови, колена со 600 D PE
Мултифункционални џебови, закопчување со патент и покривна лајсна со дрикери
Подесувачки рендер, Рефлективни детали
Величини 46 – 64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X