CLASSTRETCH Slim- Палто

CLASSTRETCH Slim- Палто

CLASSTRETCH Slim – Палто
Атрактивен дизајн изработено од еластичен материјал
260 гр. кепер – 60% памук, 38% полиестер , 2% Еластан
Практичност, Комоција и елегантнција
Два долни Џеба и три на гради

 

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

CLASSTRETCH Slim – Палто

X