EUROCLASSIC WHITE – Палто

EUROCLASSIC WHITE – Палто

EUROCLASSIC WHITE – Палто
Рамен крој, со крупен патент
и покривна лајсна со чичак
два горни торба џебови и два долни дупли ,
ластик рендер на ракави

280 гр. кепер 65% памук,35% полиестер, EN ISO 13688
Модерен дизајн, појачан со 600 D Condura
тројно шиени со голема издржливост
Идеално за Молери, Гипсари и др.

 

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EUROCLASSIC WHITE – Палто

X