ILMONDO – Пилот Одело Сиво

ILMONDO – Пилот Одело Сиво

240 гр. кепер 65% памук,35% полиестер
Стандард EN ISO 13688
Избор на Боја и промени на Моделот според желба на клиент

Палто
Два горни џеба со платка и два долни коси џебови ,
ластик рендер на ракави и на појас

Панталони со прерамки
Џеб голем на гради со платка , Два Предни џебови и
еден заден , вграден ластик на појас

Панталони до појас
Два Предни џебови и
страничен торба џеб со преклоп ,
два задни џебови
вграден ластик на појас

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X