EUROCLASSIC – Панталони до појас

EUROCLASSIC – Панталони до појас

Два предни дупли торба џебови и
страничен торба џеб со преклоп ,
два задни торба џебови
вграден ластик на појас ,
појачани колена со отвор,
рефлективни траки на надколеници и задни џебови

280 гр. кепер 65% памук,35% полиестер, EN ISO 13688
Модерен дизајн, појачан со 600 D Condura
тројно шиени со голема издржливост

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X