ORION – Палто

ORION – Палто

ORION Палто Работно појачан модел
Подесувачки рендер на ракави со чичак трака
закопчување со крупен патент
и покривна лајсна со чичак
мали џебови за пенкала на ракав
функционални џебови горни и долни
рефлектирачки детали

280 гр. кепер 60% памук 40% полиестер
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

 

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

ORION – Палто Работно

 

 

 

X