BLUE EMERTON Панталони со прерамки
Sale

BLUE EMERTON Панталони со прерамки

BLUE EMERTON Панталони со прерамки
Дупли џебови на гради, два џеба напред, два назад
торба џеб на колено, појачани на рабови
260 гр 65-35 ППЕ
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ!!!

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

BLUE EMERTON Панталони со прерамки

X