PARANG Ankle S3 SRC
Sale

PARANG Ankle S3 SRC

PARANG Ankle S3 SRC
Чевли високи од водоотпорна Говедска кожа
Антистатик, Уљноотпорен, Антилизгачки ѓон
со вградена челична капа и челичен лист
Потекло – Италија
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ !!!

 

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X