ZEUS Ankle S3 HRO SRC

ZEUS Ankle S3 HRO SRC

ZEUS Ankle S3 HRO SRC со композитна заштита
Високо квалитетни Работни Обувки
изработени од 2 мм водоотпорна говедска кожа
Дишлива антиалергијска мека MESH постава,
Антилизгачки, Антистатик, Уљноотпорен ГУМЕН ѓон- Anatomic Rubber EVA
температурно отпорен до 300’C ,
појачани со support system на пета и на зглоб
Композитна заштитна капа и композитен лист

Број
Choose an option

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X