UR-GUMA S3 SRC

UR-GUMA S3 SRC

Чевли Високи изработени од водоодбојна кожа 2,2 мм
Исклучително издржливи и трајни
Целосно ГУМЕН ѓон , температурно отпорен
антилизгачки, антистатик уљноотпорен,
Шок абсорбер на пета , челична капа и челичен лист
39 – 46

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

UR-GUMA S3 SRC
EN ISO 20345: 2011 S3 SRC
Чевли Високи изработени од водоодбојна кожа 2,2 мм
Исклучително издржливи и трајни
Целосно ГУМЕН ѓон , температурно отпорен 300 C
антилизгачки, антистатик уљноотпорен,
Шок абсорбер на пета , челична капа и челичен лист
39 – 46

X