DES EMERT – Панталони до појас

DES EMERT – Панталони до појас

DES EMERT – Панталони до појас
Предни двојни торба џебови, страничен двоен торба џеб
на колена појачување со кондура со чичак отвор за влошка

200 гр. кепер , боја Сиво-црна
20% памук,80% полиестер
EN ISO 13688

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X