PANDA MIURA 02
Sale

PANDA MIURA 02

PANDA MIURA 02
Висококвалитетна Ниска Обувка
од водоотпорна говедска кожа Без челична капа
Двослоен Антистатик, Уљноотпорен Антилизгачки ѓон
Потекло ПАНДА Италија

РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ !!!

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X