IRVINE – Машка Јакна 2 vo 1

IRVINE – Машка Јакна 2 vo 1

180 гр. 100% Oxford полиестер
Водоотпорност , Студоотпорност
Достапни величини S – 4XL
Ракави монтажни, Капуљача монтажна,
закопчување со патент, со покривна лајсна
џебови два горни торба и два долни,
внатрешен џеб, Рефлективни детали
EN ISO 13688, EN 14058

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X