PAGE – Softshell Женски

PAGE – Softshell Женски

280 гр. софтшел 96% полиестер ,4% еластан
Достапни бои – Црвена, плава , црна
Водоотпорност 10.000 mm воден столб
Парапропустливост 3000 gr./m2 TPU мембрана,
Модерен струкиран дизајн
Декоративни елементи на раменици
Капуљача монтажна, закопчување со патент
џебови два долни со патент
Патент Отвори за вентилација под пазуви

Достапни величини S – 4XL

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X