BRITA BLACK полиуретан

BRITA BLACK полиуретан

BRITA
полиестерно трико топено во полиуретан
на цела дланка наменети за прецизни работи

Ракавици
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

BRITA полиестерно трико топени во полиуретан за прецизни работи

X