BRITA трико полиуретан

BRITA трико полиуретан

BRITA
полиестерно трико топено во полиуретан
наменети за прецизни работи

Ракавици
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

BRITA
полиестерно трико топено во полиуретан
наменети за прецизни работи
пакување 240 пара/картон

X