PIRIT S3

PIRIT S3

Чевли Ниски изработени од водоодбојна говедска кожа
PU/РU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
Шок абсорбер на пета , челична капа и челичен лист
36 – 50

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S3 SRС

X