ISLAND JAVA

ISLAND JAVA

Патики Теренски Водоодбојни, изработени од комбинација
говедски шпалт со текстил гумено појачување на преден дел
постава парапропусна и отпорна на триење
Гумен “EVA” ѓон
38 – 46

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X