GOTEX MONBLAN – Outdoor

GOTEX MONBLAN – Outdoor

GOTEX MONBLAN – Outdoor
Трекинг Кожени Обувки изработени од
висококвалитетна водоодбојна Говедска кожа
со водоотпорна GOTEX мембрана
широк грип на ѓон,  лесни и удобни
за Планинарење и слободно време

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X