EUROCLASSIC WHITE – Панталони со прерамки

EUROCLASSIC WHITE – Панталони со прерамки

EUROCLASSIC WHITE – Панталони со прерамки
Џеб голем на гради и два мали ,
Два Предни дупли торба џебови и
страничен торба џеб со преклоп ,
два задни торба џебови
вграден ластик на појас ,
појачани колена со отвор за влошка

280 гр. кепер 65% памук,35% полиестер, EN ISO 13688
Модерен дизајн, појачан со 600 D Condura
тројно шиени со голема издржливост
Идеално за Молери, Гипсари и др.

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EUROCLASSIC WHITE – Панталони со прерамки

X