ORION-Панталони до појас

ORION-Панталони до појас

ORION-Панталони до појас, Појачан Модел
Вграден ластик на појас
предни торба џебови
странични лепени џебови со преклоп
два задни џеба со преклоп
појачување на колено со 600 D Condura
со отвор за влошка
рефлектирачки детали

280 гр. кепер 60% памук 40% полиестер
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

ORION-Панталони до појас

X