DES EMERT – Панталони со прерамки

DES EMERT – Панталони со прерамки

Џеб голем на гради и дополнителни два мали ,
Два Предни двојни торба џеба
страничен торба џеб , задни два џеба , вграден ластик на појас
на колена кондура појачување со отвор за влошка

235 гр. кепер , боја Сиво-црна
20% памук,80% полиестер
EN ISO 13688

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X