DESMAN Панталони со прерамки
Sale

DESMAN Панталони со прерамки

DESMAN Панталони со прерамки
изработени од 235 гр 65-35 ППЕ
Два џеба предни два задни , дупли на гради
еден торба џеб на колено
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ!!!

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

DESMAN Панталони со прерамки

X