CLASSIK S1
Sale

CLASSIK S1

CLASSIK S1
Патики Работни
изработени од Говедска кожа и парапропусен полиестер
Спортски анатомски Дизајн, портокалови детали
Гумен EVA  антилизгачки ѓон,
Вградена челична капа
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ !!!

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

CLASSIK S1
Патики Работни
изработени од Говедска кожа и парапропусен полиестер
Спортски анатомски Дизајн, портокалови детали
Гумен EVA  антилизгачки ѓон,
Вградена челична капа
37 – 47

X