TOPAZ S3

TOPAZ S3

Чизми Зимни Високи изработени од водоодбојна
говедска кожа, поставени со вештачко крзно
Погодни за Зима и Ниски температури
PU/РU антистатик уљноотпорен, антилизгачки ѓон,
Шок абсорбер на пета , челична капа и челичен лист
37 – 50

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

EN ISO 20345: 2011 S3 SRС

X