CXS LUXI Cotton – Панталони до појас

CXS LUXI Cotton – Панталони до појас

CXS LUXI Cotton – Панталони до појас
100% Памук санфонизиран
Предни два џеба, еден заден џеб
џеб на колено и џеб за метро
рефлективни детали

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

CXS LUXI – Панталони до појас

X