FENIX – Панталони со прерамки

FENIX – Панталони со прерамки

Џеб на гради со преклоп
Предни коси џебови
лепен џеб со преклоп
два задни џеба, вграден ластик на појас
преден патент двосмерен
појачување на колено

190 гр. кепер 65% полиестер, 35% памук
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X