ORION – Панталони со прерамки

ORION – Панталони со прерамки

ORION – Панталони со прерамки
Два џеба на гради со преклоп
Предни торба џебови
странични лепени џебови со преклоп
два задни џеба, вграден ластик на појас
преден патент двосмерен
појачување на колено со 600 D Condura
со отвор за влошка
рефлектирачки детали

280 гр. кепер 60% памук 40% полиестер
Стандард EN ISO 13688
Достапни величини 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

ORION – Панталони со прерамки

X