COOLFLEX Stretch Панталони Летни

COOLFLEX Stretch Панталони Летни

COOLFLEX Stretch Панталони Летни
Изработени од Растеглив DRYFAST Nylon-Elastane материјал
еластичен дишлив парапропустлив материјал што
овозможува исклучителна комоција во жешките Летни Денови

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

COOLFLEX Stretch Панталони Летни

X