CXS OREGON DryFit Панталони летни

CXS OREGON DryFit Панталони летни

CXS OREGON  – Машки Летни Оутдоор Панталони
Изработени од Растеглив DRYFAST Nylon-Elastan материјал
Идеални Оутдоор Панталони за Пролет, Лето,Есен
изработени од дишлив парапропустлив софтшел
затегачи на појас со велкро, 4 предни џебови, еден заден џеб со патент, рефлективни додатоци
странична мрежаста вентилација со патент од страна , и вентилација на задниот дел од коленото
Достапни величини –Црни 46-64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

CXS OREGON Панталони летни

X