GRAYSLIM Stretch Панталони

GRAYSLIM Stretch Панталони

GRAYSLIM Stretch Панталони
изработени од растеглив Кепер
Ергономски, Пријатни и Практични за Секакви Потреби
60% Полиестер, 35% Памук, 5% Еластан

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

GRAYSLIM Stretch Панталони

X